Kdo jsme?

O nás

K proseccu jsme si našli cestu už dávno. Byla to naše záliba a vášeň zároveň, kterou jsme se rozhodli proměnit v užitečnou tak, aby činila potěšením nejen nám, ale i ostatním.

Vyzkoušeli jsme spoustu prosecca, která se dají u nás sehnat, avšak ta nejlepší a nejchutnější zde běžně k dostání nejsou, a proto jsme se jej vydali objevovat do Itálie, přímo do srdce oblasti, kde se prosecco vyrábí, a to do Valdobbiadene.

Vybrali jsme pro Vás to nejlepší, co nikde jinde nedostanete. To, co nás liší od ostatních je, že si produkty vybíráme přímo my a tudíž klademe větší důraz na kvalitu než kvantitu. Všechno od nákupu, přes dovoz až po prodej si realizujeme sami a věnujeme tomu hodně úsilí. Proto když se rozhodnete pro nás, buďte si jisti, že do toho dáme kus sebe.

Zvolili jsme vinařství Ciodet z toho důvodu, že za tím stojí rodina, která je jedna z nejstarších ve Valdobbiadene. Jejich produkce patří k menším, ale o to větší důraz kladou na kvalitu, kterou doufáme sami oceníte.

Vzhledem k tomu, že jsme o našem výběru maximálně přesvědčeni, se nebojíme propůjčit značce naše jméno a nehodláme se schovávat za prázdné názvy. Doufáme, že takové potěšení, které dává prosecco nám, bude minimálně stejným potěšením i pro Vás.

Na zdraví !

 

Tereza a Albert Poplerovi

Oblast Valdobbiadene

Krajina, mezi Jadranem a Dolomity, od Conegliana až po Valdobbiadene, kde se střídají strmé stráně a středověké vesničky. Zde se nachází ideální podmínky pro pěstování odrůdy Glery a výrobu toho nejlepšího prosecca. Země, kde je Prosecco Superiore chráněno kontrolovaným a zaručeným označením DOCG. Je to nádherná země. A to je také důvod, proč je naše víno tak dobré.

Oblast Valdobbiadene
"Nikdo nemůže žít v kopcích Valdobbiadene, aniž by se do nich nezamiloval. Je to překrásná krajina a možná to je ten důvod, proč je naše prosecco tak dobré." Enrico Bortolomiol
Popler prosecco

Pokračováním potvrzuji, že jsem starší 18 let.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.